מערכת לניהול עסק

מערכת לניהול עסק

מערכת לניהול עסק

בין אם מדובר בעסק קטן, בינוני או ארגון גדול עם מספר רב של עובדים, מנהלי החברה חייבים להיות תמיד עם האצבע על הדופק.

ניהול עסק דורש מאתנו להיות בוודאות מלאה בתחומים שונים וכמובן גם להמשיך להתעדכן ולהתחדש בהתאם לסביבה בה העסק שלנו פועל, בין אם אל מול צרכי הלקוחות, הספקים, העובדים, משתפי פעולה ואפילו מתחרים.

במהלך השנים התפתחו כלים שונים המאפשרים למנהל העסק לקבל את המידע לו הוא זקוק ולנהל אותו ביעילות מקסימלית עד כמה שאפשר. בין הכלים, עסקים החלו לעשות שימוש תדיר במערכות לניהול עסק אשר מאפשרות להם לנהל את נתוני הלקוחות, פיננסים, רכש ומלאי, מכירות, שיווק שרות ועוד.

כאשר אנו בוחרים לעבוד עם תוכנה לניהול עסק, עלינו לוודא שאנו בוחרים בכלי המתאים ביותר אשר יאפשר לעסק להתקדם לצמוח ולהשתנות בהתאם לצרכים.

אנו מזמינים אתכם לשדרג את יכולות הניהול והבקרה, לשפר את התוצאות העסקיות ולהעמיד יחס החזר השקעה (ROI) מהיר וגבוה ביותר באמצעות Bgate.

Bgate-ERP הינה מערכת מודולרית, ידידותית, קלה להטמעה וליישום ומאפשרת לעסק שלך לגדול ולהתפתח יחד איתה. Bgate מציעה לך לנהל את כל התחומים הנדרשים לך בתוכנה אחת.

Bgate מציעה מגוון מודולים ואפשרויות לניהול העסק שלך אשר מסונכרנים באופן מלא בזמן אמת ומשולבים במחולל דוחות רב עוצמה לניתוח ובקרה של הפעילויות השונות בעסק.

Bgate-ERP מוצעת במודל ענן בתשלום חודשי אשר חוסך השקעות בתשתיות מחשוב, שרתים והוצאות רישוי ראשוניות גבוהות.

מודולים מרכזיים ב Bgate-ERP

 

מודול שיווק ומכירות המאפשר הפקה של מסמכי מכירות; הצעות מחיר, הזמנות, תעודות משלוח, קבלות וחשבוניות. מודול בעל גמישות מרבית המאפשר בקרה וניטור פעילויות החורגות מתנאים עסקיים שנקבעו עם הלקוח, איש המכירות או קבוצת לקוחות באמצעות תבניות חוקים עסקיים (כגון רווחיות ללקוח, פריט, קטגורית פריטים, אובליגו, גיל חוב ועוד..)

 

מודול הנה"ח מודול הנהלת חשבונות- דו צדדית, רב מטבעית, רב שנתית ורב לשונית.

מודול זה מאפשר ביצוע כל הפעולות הדרושות להנה"ח רב מטבעית והפקת דוחות כספיים רב- שנתיים, במסגרת מודול הנה"ח קיימים כל הכלים הדרושים לניהול מלא של הנה"ח בעסק.

מודול הנה"ח של Bgate תומך בכל תקנות הרשויות כגון קובץ מע"מ ממוחשב PNC-874, קובץ 856 ומבנה מסמכים אחיד.

המודול מתאפיין בידידותיות רבה למשתמש ויכולת בקרה ושליטה גבוהים ביותר.

 

מודול ניהול לידים. מערך מכירות איכותי הינו לב העסק ומנוע הצמיחה העיקרי שלו, לכן, מודול ניהוללידים יוצר תהליך מכירה יעיל ואפקטיבי באמצעות קבלת לידים אוטומטית ממקורות שונים, בין אם דפי נחיתה, דפי צור קשר באתרי אינטרנט ועוד. באמצעות ניהוללידים נכון ניתן למזער את השגיאות, ליצור מעקב על הפניות שמגיעות לעסק, לנהל תהליך עבודה מול כל פניה ותיעודה מפתיחתה ועד סגירתה. כמו גם, המודול מאפשר ניתוחים סטטיסטיים של הצלחות למטרת הסקת מסקנות עתידיות.

 

מודול קריאותשרות וניהול מעבדה מהווה מנוף לייעול וטיוב מערך השרות שלך ולהפכו למרכז רווח במקום למקור נטל על החברה. באמצעות מודול זה תוכל לנצל בצורה נכונה את כוח האדם והמשאבים העומדים לרשות המערכת בכדי לתת מקסימום שרות איכותי ללקוח במינימום הוצאות. תוכל לאתר במהירות את הלקוח, את פניותיו בהווה ואת היסטורית ההתקשרויות עמו אשר תניב מידע על רצונותיו וצרכיו, כך שכבר בעת המגע הראשוני, הלקוח יקבל את המענה הטוב והיעיל ביותר. מודול ניהול המעבדה כולל מערכת ניהול טכנאים, ניהול חלקי חילוף, ניהול מעקב אחריות ועוד.....

 

מודול חוזים הקמת חוזי שרות לטיפול במגוון סוגי לקוחות בפרמטרי חיוב שונים. מודול זה נמצא בשימוש במגוון רחב של חברות העוסקות בהשכרת ציוד ו/או שירות ובמתן שירות לציוד מדפסות ומכונות צילום, טלפונים סלולאריים, שירותי תחזוקה על בסיס בנק שעות ו/או ריטיינר חודשי, השכרת תוכנות, שרותי אינטרנט, שירותי מרכזיה וירטואלית. מודול ניהולחוזים מאפשר ניתוח כדאיות עסקה לפני חידוש חוזה ומעקב אחרי צריכת ציוד או שעות עבודה של הלקוח בתקופות זמן שונות. ניתן לנהל חוזי שירות רבים ומורכבים במגוון רחב של אופני חיוב ושירות, תמיכה בסוגיות תפעוליות שוטפות וניהול רווחיות ברמת לקוח, מכשיר, ניהול SLA ועוד מודול ניהול החוזים פועל בסנכרון מלא עם מודול ניהול שירות.

 

מודול מסופונים אפליקציית שירות וניהול טכנאים לסמארטפונים וטאבלטים. מודול המסופונים הייחודי ורב העוצמה באמצעותו העסק שלך יורד לשטח. מדובר במודול מהפכני שלא מצריך אינטגרציה בין מערכות שונות או שרתי אפליקציה אשר מנפחים לך את חשבון ההוצאות. מודול המסופונים הינו רכיב אינטגראלי בתוך Bgate-ERP המאפשר שליטה וניהול טוב יותר של הטכנאים בשטח למתן שרות טוב, יעיל ומהיר.

כשאתה בוחר Bgate כתוכנה לניהול העסק שלך, אתה בוחר לקדם ולייעל את העסק שלך ולמנף אותו בכדי שיגיע למטרות אותן הצבת לעצמך. כך תוכל למזער עלויות, להיות במעקב על הפעילות העסקית שלך ולתת יחס מרבי ואיכותי ללקוחותיך.

Bgate מכילה מודוליםנוספים רבים בכדי להביא את העסק שלך למיצוי פוטנציאל מקסימאלי בכל נקודת זמן. אנו ב Bgate-ERP, עושים הכל בכדי שהעסק שלך יהיה בעננים...

מאמרים נוספים בנושא זה:

מערכת לניהול עסק

מהי מערכת לניהול עסק ומהן מגוון האפשרויות הנכללות בה, באמצעותן ניתן יהיה למנף את כלל פעילויות העסק שלך.