מחולל דוחות

מחולל דוחות

הפוך את הנתונים לידע ואת הידע ליתרון תחרותי!

מחולל הדוחות של Bgate מאפשר בניה של מערכת מידע עסקי בזמן קצר, בעלויות נמוכות ובמגוון פורמטים.

Bgate web report הוא מחולל דוחות רב עוצמה המשולב בכל המודולים של Bgate-Erp המעניק למשתמש הן ברמה הניהולית והן ברמה התפעולית מגוון יכולות להפיק דוחות אינטגרטיביים המשלבים נתונים מכל חלקי המערכת.

עם ההתפתחות העולמית ברמה הטכנולוגית, התפתחות המחשוב והמידע, ובעקבות הפיכת מערכות ארגוניות לממוחשבות, מנהלים זקוקים לקבלת מידע וקבלת נתונים שהצטברו במערכות המידע הארגוניות. אט אט, הצורך למידע הפך דחוף יותר ויותר והדרישה לקבל את המידע הזה במהירות ואף בזמן אמת, גברה.

בכדי לענות על צרכים, אלו פותחו כלים שיאפשרו לנו לנהל את הדרך שבה נקבל את המידע שלנו ובין הכלים האלו, הוקמו מחוללי דוחות.

מחולל דוחות מאפשר למשתמש להקים דוח, כאשר אין צורך להיות מתכנת בכדי להפעילו והוא לא מצריך מאתנו התמצאות טכנית. מחולל דוחות מאפשר חיסכון בעלויות תכנות ומקטין את התלות של משתמשי הקצה בעובדי מחשוב.

אנחנו מזמינים אותך להפוך את הנתונים לידע ואת הידע ליתרון תחרותי!

מחולל הדוחות של Bgate מאפשר בניה של מערכת מידע עסקי בזמן קצר, בעלויות נמוכות ובמגוון פורמטים. המחולל שיצרנו מאפשר לך לשלב מידע ממקורות שונים ולהפכם לדוח אחד שיציג עבורך את הנתונים בשפה העסקית שלך, אשר מוכר גם למשתמשים הנוספים בארגון שלך. אין צורך בידע בתכנות, רק להכיר את הנתונים שבמערכת שלך.

מחולל הדוחות שלנו, Report Bgate Web, הוא מחולל דוחות רב עוצמה אשר משולב בכל המודלים של המערכת, ולכן, מעניק למשתמש את האפשרות להפיק ולייצר דוחות בנושאים; הנה"ח, מלאי, נתוני לקוחות, נתוני מוצרים ועוד. מודול מחולל הדוחות של Bgate מאפשר מגוון יכולות, הן ברמה הניהולית והן ברמה התפעולית, להפקת דוחות אינטגרטיביים המשלבים נתונים מכל המודולים במערכת.

בעזרת מחולל הדוחות, תוכלו לבנות דוחות בקלות, להגדיר שדות אותם תרצו לראות בעבור כל דוח, לבנות אפשרויות סינון מתקדמות ולהגדיר את הדוחות בתוכנה בכדי לנהל את מאגר הלקוחות שלכם, את מאגר הנתונים הכספיים, את המידע על מלאי הסחורות שלכם ועוד.

יתרונות מודול מחולל דוחות

 • מאפשר בניית דוחות אקטיביים המקושרים ישירות למסכי המערכת לחיסכון בזמן ולייעול העבודה (לדוגמא: מחסנאי מדוח הזמנות פתוחות – יכול להגיע ישר למסך ניפוק עם פרטי ההזמנה, לצפות בהזמנה להדפיס אותה, לנהל סטאטוסים על ההזמנה ועוד).
 • יכולת בניית דוחות ייעודיים לקיצור וייעול תהליכי העבודה (לדוגמא: דוח המלצות לרכש – ניתן מתוך הדוח להגדיר אפשרות לערוך את הכמות המומלצת ואת המחיר המבוקש ובלחיצת כפתור להפיק הזמנות רכש מכל הספקים שאושרו בדוח).
 • מנגנון התראות מובנה המאפשר שליחת דוח במייל (לדוגמא דוח יומי של פריטים שירדו מתחת לכמות מינימום).
 • הפקת דוחות במגוון פורמטים כולל אקסל.
 • הפקת דוחות גרפיים.
 • יכולת הצמדת דוחות לשדות שונים במערכת (לדוגמא: בניית מנגנוני חיפוש אישיים).

תכונות מרכזיות של המודול

 • יכולות Drill Down עד לרמת נתון הבסיס, כולל קישור לכל מסמכי ומסכי המערכת.
 • הפקת דוחות אקטיביים, המאפשרים עדכון נתונים מתוך הדוח.
 • מנגנון הפצת דוחות באמצעות המייל למשתמשים בתוך הארגון ומחוצה לו ע"פ שיגרת הפצה הנקבעת ע"י המשתמש (יומית, שבועית וכו').
 • מערכת הרשאות, המאפשרת בקרה על נתוני הצפייה ברמת דוח ומשתמש. לדוגמא: דוח מכירות יומי מאפשר למנהל לראות את נתוני המכירות של כל אנשיו בעוד שלאיש מכירות מסוים, ישנה גישה לנתוני המכירות שלו בלבד.
 • הפקה ובנייה של דוחות מורכבים, כולל שילוב פונקציות והתניות שונות.
 • יכולת הצמדת דוחות לשדות במערכת המאפשרים ניתוח נתונים וכלי קבלת החלטות בזמן אמת.

מודולים נוספים העשויים לעניין אותך:

תוכנה לניהול מלאי

תוכנה לניהול עסק, תוכנה לניהול מלאי ע"פ מספרים סיראלים או כמותי

תוכנת הנהלת חשבונות

מודול תוכנת הנהלת חשבונות דו צדדית, רב מטבעית, רב שנתית ורב לשונית. תוכנת הנה"ח מבית BGate מאפשרת ביצוע כל הפעולות הדרושות להנהלת חשבונות.

מסופון – מודול שירות נייד

מסופון – מודול חדשני לניהול טכנאים ע"ג סמארטפונים וטאבלטים. אפליקציית ביגייט בכל מקום!

הדפסת מדבקות

ממשק ל-Bartender המאפשר הפקת מגוון מדבקות כגון: מדבקות פריט, מדבקות משלוח וכדומה

הדפסת שיקים

מודול הדפסת שיקים ישירות מתוך מערכת התשלומים לספקים. גמישות מלאה למגוון פורמטים

המרה ל-PDF

מודול המאפשר שליחת מסמכים (כגון חשבוניות) בפורמט PDF ישירות מהתוכנה