מודול FTP

מודול ה- FTP מאפשר אחסון שמירה ושליפה של מסמכים, תמונות וקבצים הניתנים לשליפה ולהצגה מהירה.
שרת FTP הוא תוכנה המאפשרת מתן שירותי העברת קבצים לתוכנות לקוח FTP המתקשרות אליה. שרת FTP עוסק בזיהוי הלקוח הפונה אליו, קביעת זכויותיו (הקבצים שהוא רשאי להוריד, הקבצים שהוא רשאי למחוק וכדומה), ומימוש בקשותיו של הלקוח. בנוסף עומד לרשות משתמש האפשרות להעביר קבצים ממחשבו לשרת FTP ומשרת FTP אל מחשבו.

FTP הינו פרוטוקול להעברת קבצים ומשמש הורדת קבצים משרתים העברתם למחשב או העלאת קבצים לשרתים. מטרתו העיקרית של הפרוטוקול הינו להעביר נתונים באמינות וביעילות, לעודד שימוש במחשבים מרוחקים, לקדם שיתוף קבצים ולהגן על המשמש מווירוסים ומווריאציות שונות של דרכי אחסון במחשבים שונים. אנו ב-Bgate פיתחנו את מודול שייתן מענה לכל הלקוחות החוששים מפתיחת קבצים מהרשת. מודול FTP הינו מודול המקושר למערכת הנמצאת בענן כלומר אין צורך לקנות שרת וניתן להיכנס למערכת מכל מקום ובכל זמן, כל עדכון נעשה בזמן אמת מה שגורם למערכת להיות אמינה ובטוחה.

יתרונות המודול

 • שמירת מסמכים מקושרים ללקוח או פריט
 • שליפה מהירה מתוך כרטיס הלקוח או הפריט
 • שליפה מהירה מתוך מערכת ה- CRM
 • אחסון בשרת מרוחק ומאובטח במודל ענן
מודול FTP

תכונות מרכזיות של המודול

 • טעינה קלה ומהירה של מסמכים וקבצים לאתר.
 • מקושר במלואו למערכת BGATE–ERP.
 • המערכת פותחת אוטומטית תיקיית מסמכים ללקוח או לפריט בעת טעינת הקבצים.
 • חיסכון בזמן לאיתור מסמכים הקשורים ללקוח /פריט.

ארגונים גדולים נזקקים לפעמים לשמור קבצים ברשת כך שלקוחות, ספקים ושותפים יהיו נגישים לקבצים אלו.
מהירות העברת נתונים תלויה בעומס העברת נתונים בכל תשתיות הארגון וגם באיכות הרכיבים של שרת. הקמת שרת בארגונים אלו דורשת רכישת ציוד יקר והשקעת רבה במיזוג, כוח אדם עוד.

עסקים רבים הצטרפו ל-Bgate בעקבות מודולים שמבטיחים התאמה מלאה לעסק שלך: ftp ,crm, ניהול מלאי, ניהול שיווק, ניהול רכש, מעבדות שירות, ניהול טכנאים ועוד.

הצטרף עוד היום, ותוכל ליהנות ממערכת המקלה על יום העבודה שלך.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים על BGATE-ERP

  ny אני מאשר קבלת הצעות שיווקיות לשירותים ו/או מוצרים של החברה, וזאת כל עוד לא נתקבלה כל הודעה אחרת ממני בהתאם לחוק הספאם

  y אני מסכים/ה למסירת הפרטים בהתאם למדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של החברה