מודול קופסאות

מודול ניהול המלאי של Bgate מאפשר לך לבצע קליטה, הוצאה וניהול קפדני ויעיל של המלאים שלך. אבל כיצד אנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו לשמור על סדר ולבצע את כל ניהול המלאי בנוחות מקסימאלית?
לשם כך, פיתחנו תת מודול נוסף אשר מקנה ללקוחות שלנו פלטפורמה נוספת לקיבוץ מספר רב של פריטים, למטרות שונות.

מודול קופסאות מאפשר ארגון יעיל יותר ושליטה טובה יותר במלאים הנמצאים במערכת, ולקצר זמן ביצוע פעולות. המודול מאפשר הקמת קופסאות וירטואליות במחסן, העברת הקופסא למחסן אחר או ניפוק ללקוח או ספק. בעצם יצרנו במערכת אפשרות להכניס מספר פריטים לקופסא, ולנהל אותם ברמת הברקוד, המחיר, האחריות ועוד. סיפקנו ללקוחות שלנו את האפשרות לייצר מארז אחד שלם המאגד בתוכו מספר מוצרים אשר קשורים אחד לשני, וכל זאת בכדי לחסוך את ביצוע הפעולות על כל אחד מהפריטים הקיימים בקופסא בנפרד.

תת המודול פעיל בתוכניות הבאות: כניסה למלאי, העברות בין מחסנים, החלפות-תעודת החזרה ברקוד החלפות-תעודת משלוח רכש לספק ברקוד ובכניסה לשירות במודול המעבדה.
תת המודול קופסאות פעיל גם במערכת השיווק ומאפשר תהליך של ניפוק ושיוך מוצרים להזמנה ספציפית ושיריון המוצרים להזמנה זו.

יתרונות המודול

  • חיסכון בזמן תפעול ועבודת מחסן – לא יהיה צורך לבצע פעולות סריקה, הוצאה או הכנסה למלאי, בנפרד לכל פריט.
  • מעקב מלאי קל ונוח – Bgate מספקת לך דוחות מותאמים אישית אשר מכילים בהם את כל המידע ברמה המפורטת ביותר. תוכל לבצע מעקב על כל תכני הפריטים הנמצאים בקופסא.
  • שיריון מוצרים ברמת מספר סידורי להזמנת לקוח (מיועד להזמנות אשר בהם מתבצע תהליך הרכבה, או איסוף הפריטים ממספר ספקים במועדים שונים).
מודול קופסאות

שימושיים מרכזיים במודול

  • קליטת פריטים לתוך קופסא וירטואלית מתוך מספר פעולות קליטה וניפוק הקופסא כמקשה אחת ללקוח (חוסך פעולות סריקה כפולות במקרה של ניהול מלאי ע"פ מספרים סידוריים).
  • קליטת החזרות לקוחות לקופסא וירטואלית וניפוק הקופסא לספק דרך מודול ה-RMA.

בפיתוח תת מודול זה, חשבנו על הלקוחות שלנו ורצינו לספק להם דרך נוספת וחדשנית לניהול המלאים לחיסכון בזמן ולהגברת היעילות והבקרה.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים על BGATE-ERP

ny אני מאשר קבלת הצעות שיווקיות לשירותים ו/או מוצרים של החברה, וזאת כל עוד לא נתקבלה כל הודעה אחרת ממני בהתאם לחוק הספאם

y אני מסכים/ה למסירת הפרטים בהתאם למדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של החברה