מאמרים

יתרונות האחסון בענן

מחשוב הענן, אשר פרץ לחיינו בסערה בעשורים האחרונים, פתר לעסקים, לארגונים ולחברות הרבה בעיות. אם, בעבר, נאלץ ארגון לרכוש שרת משלו, לתחזק ולתפעל אותו, להשקיע זמן ומשאבים לאורך כל חייו, ולבסוף, להחליפו בשרת המתאים לצרכים ולמציאות החדשה שנוצרה.

10 התכונות החשובות ביותר שאתם צריכים במערכת ניהול קריאות השירות שלכם!

בעידן המודרני שירות ואיכות השרות מהווים את אחד מהיסודות החשובים ביותר לניהול העסק. ריבוי ערוצי התקשורת מול הלקוחות, המודעות הצרכנית הגבוהה של הלקוחות, וגורמים רבים נוספים, מחייבים עסקים מתחום השירות להשתמש במערכת לניהול קריאות שירות. להלן עשר תכונות חשובות שמערכת ניהול קריאות השירות חייבת לכלול.

בית תוכנה או ספקית שירות - מערכת לוקאלית או SaaS?

מחשוב הענן שנכנס לחיינו בשנים האחרונות מציב בפנינו דילמות לא מעטות, ומשנה את התפישה בה אנחנו, כארגון, חושבים על משאבים הנדרשים לנו לצורך פעילותנו השוטפת. צורות עבודה חדשות כמו מיקור חוץ ועבודה מרוחקת, שהן גם סיבה להתפתחויות טכנולוגיות וגם תוצאה שלהן כאחד, מאלצות אותנו לצאת מאזורי הנוחות שלנו ולבחון מחדש את כל הקונספטים של צריכת המשאבים שלנו, ואת הכדאיות בשיטות ובגישות השונות. והפעם, לא מתוך גישת ההיצע המצומצם ("זה מה שיש, ולכן אנחנו חייבים להשתמש בזה"), אלא מתוך בחירה מודעת של האמצעי או הדרך אשר יהלמו בצורה הטובה ביותר את צרכי הארגון, כפי שהם משתקפים באפיון מפורט או בסקר שבוצע לפני כן.

תקשורת פנים אירגונית, טכנאי שטח - ואיך מסופון לטכנאים קשור לכל זה

במאמר הקודם דנו באופן כללי בקשיים שבניהול עובדי שטח, וכיום נתמקד באחד הקשיים הבולטים בתחום, והוא: קבלת מידע בזמן אמת מעובדי השטח, ותיעוד המידע על מנת לשמר היסטוריית תיקונים וכמובן כדי לחייב את הלקוח בגין השרות ו/או החלפים.

מסופונים לאנשי מכירות ועובדי שטח

עסקים רבים המעניקים שירות באתר הלקוח, מעסיקים טכנאים, מתקינים, מבצעי ביקורות, וכדומה. המשותף לעובדים אלה, הוא העובדה שברוב שעות היום הם נמצאים מחוץ למקום העבודה, ולעיתים גם רוב ימי השבוע אינם מגיעים למקום העבודה עצמו. עובדה זו יוצרת לא מעט קשיים עבור מנהלי החברה. חשוב להבין, שטכנאי שיוצא לשטח, מהווה למעשה נציג החברה מול הלקוח וככל שנוכל לתת לו יותר כלים לייעל את עבודתו כך שביעות הרצון של הלקוח תהיה גדולה יותר.
פתרונות עסקיים יחודיים
גמישות מערכתית ומגוון כלים המאפשרים מענה ייחודי לחברות בעלות תהליכים מורכבים בתחום השיווק, רכש, שרות וניהול המלאי.
תוכנה לניהול מעבדה / ניהול טכנאים
מעבדות שירות חיצוניות ופנימיות, קישור מלא למודול החוזים ומערכת שיבוץ טכנאים. מערכת ניהול טכנאים מקצועית.
מערכת </br>ניהול חוזים 
ניהול חוזי חיוב עפ"י מגוון פרמטרים כגון שעות עבודה, פעימות מונה, שכירות חודשית ועוד
מערכת CRM
תוכנה לניהול עסק, ניהול קשרי לקוחות, ניהול לידים כחלק אינטגרלי ממערכת ERP וממודולי השירות והחוזים
מערכת ERP
תוכנה לניהול עסק הכוללת הנה"ח, רכש, מכירות וניהול מלאי - התוכנה מאושרת ע"י מס הכנסה
מודולים נוספים
מודולים נוספים כגון: חתימה אלקטרונית, תזרים מזומנים, WebService, חומת אש וכדומה