יעילות תוכנות ניהול המלאי לעסקים

יעילות תוכנות ניהול המלאי לעסקים

הארגונים אותם אנו מנהלים, הפכו להיות מפעל החיים שלנו. אנו עומדים בראשם, משקיפים על המתרחש ועל ההישגים שנצברו. אולם לעיתים אנו מזהים כי חלות ירידות בהכנסות החברה ובתפוקות של החברה. בעודנו מנסים להבין מה הבעיה ומה לא עובד כשורה, האם אנו לא מנהלים נכון את העסק שלנו או מה אנו לא מנהלים נכון בכלל. אנו שוכחים כי ייתכן והגורמים לירידות אלו הם דווקא הדברים אותם אנו לא עושים.

בימינו, הארגונים שלנו פתוחים וחשופים לעולם מודרני ומתקדם אשר דורש התנהלות מהירה ומותאמת בכדי להגיע לייעול מקסימאלי. חלוקת התפקידים בחברות ובגופים הגדולים הופכת לברורה יותר ואנו ערים לכך שהמנהל כבר לא אחראי לכל המתרחש בשרשרת האספקה ובכל שאר הפעולות הנלוות וכרוכות בניהול המערך הלוגיסטי. כתוצאה מכך, עסקים עושים שימוש בחברות חיצוניות המתמחות בניהול הלוגיסטי של ארגון ומציעים עזרה בשירותי ניהול המלאים לחברות המתקשות ברמת הניהול הלוגיסטית והטכנית.

אם כן, האם אתה כבעל עסק, מעוניין ברכישת שירות מסוג זה ויצירת תלות בגורם חיצוני בכדי לנהל נושאים פנימיים אינהרנטיים ביותר בעסק שלך? באפשרותך לבצע החלטה אחרת, ולפנות לפתרון יעיל ונוח שיאפשר לך לנהל בקלות ובפשטות את המערך הלוגיסטי של העסק שלך.

אנו מציעים עבודה עם מודול ניהול מלאי במערכת Bgate. מודול זה מאפשר לך לבצע את ניהול המלאי שלך בצורה המהימנה והמדויקת ביותר, בתוך המערכת שכבר מנהלת את העסק שלך. מערכות לניהול מלאי מאפשרות לנו כבעלי עסקים, לבצע בקרה מוחלטת על ניהול הרכש שלנו, ברמת הייבוא, האחסון ועוד. שרשרת התהליכים המתרחשת בארגון, נעה בשלמותה במודול אחד אשר מאפשר מעקב על כל תהליכי המלאים המתרחשים בארגון.

ללא ניהול מלאי תקין, אנו נתקלים בכשלים ארגוניים כתוצאה מאי סדרים בתחומים הלוגיסטיים. ניקח לדוגמא את ספירת המלאי. פעולה זו נערכת אחת לתקופה ובה נכללים כל תחומי האחריות של ניהול המלאי. באמצעות ניהול מדויק של תהליך ספירת המלאי, נוכל להימנע מעודפים בניהול הרכש שלנו וכך לבצע חיסכון כלכלי לארגון, או מנגד, להימנע מהבטחות שווא ללקוחותינו, הנובעות מחוסרים בספירת המלאי, וכך לספק שירות טוב יותר ללקוחות ולהעלות את רמת שביעות הרצון, וכמובן גם את הרווחיות שלנו.

ניהול המלאי בארגון הינו מרכזי ביותר לארגון, ניהול המלאי כולל את בחינת רמת המלאי הקיימת בזמן אמת, בהתאמה לבחון את הצרכים העתידיים לביצוע רכש של הפריטים השונים בעסק. עלינו לבדוק את גובה המכירות ולבחון סטטיסטית את הפריטים הנמכרים יותר או פחות, עלינו למצוא את הפריטים אשר מניבים לנו את הרווחיות הגולמית הגבוהה ביותר ולמקד את המשאבים שלנו במכירות בכדי להביא לרווחיות עסקית כוללת גבוהה יותר.

בBgate , תוכנת ניהול המלאי מאפשרת ניהול מחסנים, כולל מחסנים מרוחקים, העברות בין מחסנים, ניהול פריטים מנוהלים על פי מס"ד או כמות, תמיכה בעצי מוצר, ניהול היסטוריה ברמת הפריט וכל תנועותיו, בדיקות תאימות אוטומטיות, ניהול החלפות והחזרות, ניהול מערך התראות לניהול הפריטים, מודול ספירת מלאי ייחודי ועוד. כל אלו, מנוהלים בתוכנה אחת, ידידותית למשתמש, המאפשרת גישה מכל מקום, בכל זמן בצורה הנוחה והמהירה ביותר.

 

מאמרים נוספים בנושא זה:

יעילות תוכנות ניהול המלאי לעסקים

הארגונים אותם אנו מנהלים, הפכו להיות מפעל החיים שלנו. אנו עומדים בראשם, משקיפים על המתרחש ועל ההישגים שנצברו.

ניהול מלאי

בעידן של תחרות מתמדת וצפופה , כאשר מרווחי הרווחיות יורדים ניהול מלאי נכון יכול להיות ההבדל בין רווח להפסד . ניהול מלאי נכון משפיע למעשה על כל ההבטים של הניהול העיסקי החל מתזרים המזומנים (מימון מלאי ) , עבור דרך המכירות ( זמינות מלאי ומגוון ) וכלה ברווחיות (צמצום עלויות של מלאי מת ) .

תוכנה לניהול מלאי

תוכנה לניהול עסק, תוכנה לניהול מלאי ע"פ מספרים סיראלים או כמותי